X
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با فرماندار شهرستان بندر خمیر
print تاریخ ایجاد: 1400/04/20 تعداد بازدید: 140
راشد رشیدی، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ، طی نشستی با میرهاشم خواستار ، فرماندار شهرستان بندرخمیر دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، راشد رشیدی، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان باتفاق معاونین و حراست و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان بندرخمیر ، طی نشستی با میرهاشم خواستار ، فرماندار این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، ضمن اشاره به ساختمان اداره ثبت احوال شهرستان بندرخمیر اظهار داشت: اداره ثبت احوال شهرستان خمیر سالهاست در  ساختمان اداری فرمانداری مستقر است و یکی از ادارات قدیمی مستقر در این شهرستان است و نیاز است ساختمان مجزایی برای این اداره احداث شود لذا در نظر گرفتن یک زمین مناسب و احداث ساختمان اداری مناسب در شان مردم و مراجعین شهرستان خمیر از اولویت های این اداره کل محسوب می شود که امید است با همکاری فرمانداری این امر مهم محقق گردد.

در ادامه رشیدی مدیرکل ثبت احوال استان ضمن ارائه گزارشی از مشکلات و آمار وقایع حیاتی شهرستان و همچنین استان هرمزگان ، برنامه ها و پروژه های در دست اقدام ثبت احوال در سال جاری را عنوان کرد.
وی همچنین ثبت وقایع حیاتی را یکی از مهمترین وظایف ثبت احوال عنوان کرد که جزو ماموریت های اصلی این سازمان به شمار می رود.

میرهاشم فرماندار شهرستان خمیر نیز در این نشست ضمن خوشامدگویی و قدردانی از زحمات ثبت احوال در این شهرستان اظهار داشت:اداره ثبت احوال بندرخمیر ، جزء ادارات خوب با خدمت رسانی مطلوب در این شهرستان می باشد و همواره مورد رضایت مراجعین بوده و کارکنان این اداره نسبت به راه اندازی امور مردم و تکریم ارباب رجوع  عملکرد قابل قبول و مناسبی دارند که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

گفتنی است در این نشست مشکلات تجهیزات و زیرساخت های ثبت احوال شهرستان خمیر بررسی شد و فرماندار محترم این شهرستان در خصوص تامین زمین جهت احداث ساختمان اداری قول مساعد داد.