X
رونمایی از سند هویتی زنده یاد سیدعلی علوی به مناسبت روز ملی ثبت احوال
print تاریخ ایجاد: 1400/10/08 تعداد بازدید: 58
همزمان با برگزاری مراسم روز ملی ثبت احوال از سند هویتی زنده‌یاد سیدعلی علوی خبرنگار فقید هرمزگانی با حضور خانواده وی رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، همزمان با مراسم گرامیداشت روز ملی ثبت احوال با حضور علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، راشد رشیدی سرپرست اداره کل ثبت احوال هرمزگان و خانواده مرحوم سیدعلی علوی، از سند هویتی این خبرنگار فقید استان رونمایی شد.

راشد رشیدی مدیرکل ثبت احوال استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره محروم علوی ، اظهار داشت: مرحوم سید علی علوی خبرنگار فقید استان هرمزگان ، دارای سابقه طولانی مطبوعاتی بود و خدمات شایانی در عرصه اطلاع رسانی و مطبوعات در استان انجام داد ، ثبت احوال در راستای زنده نگاهداشتن نام و یاد مشاهیر و مفاخر استان اقدام به رونمایی از سند هویتی آنان و نگهداری در گنجینه اسناد هویتی استان می نماید که میراثی است برای آیندگان .

رشیدی خاطرنشان‌کرد: مرحوم سید علی علوی از جمله خبرنگاران با اخلاق استان است که به پاسداشت خدماتی که انجام داده‌است، سند هویتی ایشان در این گنجینه نگهداری می‌شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در این زمینه اظهارداشت: اگر در هر جامعه بزرگان آن جامعه دارای جایگاه و ارزشی باشند قطعاً آن جامعه رشد خواهد کرد و خود افرادی که این کار را انجام می دهند نیز بزرگ داشته خواهند شد.
 علی رئوفی با اشاره به رونمایی از سند هویتی مرحوم سید علی علوی خبرنگار فقید استان توسط ثبت احوال هرمزگان عنوان کرد: علی علوی یک فرد رسانه‌ای اخلاق‌مدار بود که هیچگاه خود را با مسائل اقتصادی آلوده نکرد و کاری که امروز انجام می شود شایسته تقدیر است.