X
دیدار نوروزی سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با کارکنان
print تاریخ ایجاد: 1400/12/26 تعداد بازدید: 162
راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ضمن حضور در جمع کارکنان ، فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت گفت و از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان  ضمن حضور در جمع کارکنان ، فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت گفت و از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

راشد رشید در این دیدار ضمن تبریک سال نو  و آرزوی بهروزی برای کلیه کارکنان اظهار داشت:سال 1400 با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص با شرایط مواجهه با  بیماری کووید 19 به اتمام رسید و الحمدالله در سالی که گذشت با تلاش و ایستادگی کلیه کارکنان عملکرد مطلوبی داشتیم و مانند گذشته پرتوان در پیشبرد اهداف و سیاست های سازمان ثبت احوال گام برداشتیم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال پیش رو با تکیه بر تجربه گذشته و افق پيش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسير رشد و پويايي بي وقفه، خود را برای اتمام پروژه های در دست اجرا و انجام پروژه های جدید سازمان ثبت احوال کشور آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت می نمائیم .

در این دیدار راشد رشیدی ضمن تاکید بر اهمیت نقش نیروی انسانی در سازمان افزود:کارکنان مهم‌ترین دارایی سازمان به حساب می‌آیند  و ریاست محترم سازمان ثبت احوال در مقوله نیروی انسانی و بحث معیشتی و رفاهی کارکنان بسیار تاکید داشته و پرداختن به آن را از مهم ترین وظایف مدیران برشمرده است چرا که موفقیت سازمان در گرو اعمال مدیریتی اثربخش بر آنهاست.اگر سیاست‌های پرسنلی و خط‌مشی‌های سازمان با حصول اهداف سازمان و برنامه‌های راهبردی  پیوند تنگاتنگی داشته باشند و به رسیدن به آن اهداف کمک کنند، موفقیت سازمان بیشتر خواهد شد .

وی در ادامه با تک تک کارکنان دیدار نمود و با اهدای لوح تقدیر و عیدانه از رحمات کارکنان ثبت احوال احوال تقدیر و تشکر نمود و سالی سرشار از موفقیت و بهروزی را از درگاه خداوند برایشان  خواستار شد.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1400/12/26