X
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با مدیرکل دیوان محاسبات استان
print تاریخ ایجاد: 1401/01/18 تعداد بازدید: 109
راشد رشیدی،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، با ابراهیم مرادیان ،مدیرکل دیوان محسبات استان دیدار و گفت و گو نمود.

به گرارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، راشد رشیدی،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ، با ابراهیم مرادیان ،مدیرکل دیوان محسبات استان دیدار و گفت و گو نمود.

 در این نشست ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان،ضمن اشاره به اهداف و ماموریت های سازمان ثبت احوال اظهار داشت: نقش آمارهاي وقايع حياتي در برنامه‌ريزي‌ها و تصميم‌گيري‌هاي اجتماعي و اقتصادي کشور بسيار مهم و موثر است چون ثبت احوال يک نقشه راهگشا براي تمامي تشکيلات دولتي است و  همکاري و استفاده از خدمات همه دستگاه‌هاي مرتبط با اداره ثبت احوال به نحوي که بتوان از همه ظرفيت‌ها و امکانات آنها در ارائه خدمات و پوشش ثبت به‌موقع وقايع حياتي اقدام شود امري ضروري است.

راشد رشیدی در ادامه خاطر نشان کرد:سازمان ثبت احوال به عنوان سازمانی فرابخشی و حاکمیتی در طول سال‌های گذشته خدمات بسیار ارزشمندی را عرضه کرده است.اگر اطلاعات و آمار این سازمان نبود برنامه‌ریزی‌ها در زمینه هدفمند سازی یارانه‌ها ناقص انجام می‌شد. حضور اسناد هویتی برای هر ایرانی در هر نقطه جهان نشان دهنده عمق اهمیت وظایف سازمان ثبت احوال است.اهمیت خدمت به آحاد مردم بدون برنامه‌ریزی و داشتن آمار اطلاعات غیر ممکن است.

سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان در این دیدار،  ضمن تشکر از حسن همکاری  مجموعه دیوان محاسبات استان اظهار داشت: این اداره کل همواره بر رعایت قوانین مقررات در هزینه کردها تاکید داشته و پاسداری از بیت المال را از اهم وظایف خود می داند و همراهی و نظارت دیوان محاسبات را در این راستا موجبات تسهیل گری امور را فراهم آورده است.

مدیر کل دیوان محاسبات استان هرمزگان نیز در این نشست  ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه ثبت احوال استان هرمزگان در تعامل و همکاری با دیوان محاسبات استان ، آمادگی دیوان محاسبات را در تعامل بیش از پیش با ثبت احوال و ارائه خدمات بهینه در راستای تسیل امور در خدمتگذاری به مردم اعلام نموده و اظهار داشت:  این دیوان به عنوان یک مشاور در کنار سازمان ها و ادارات قرار دارد و همراه همه سازمان ها در پیشگیری از جرایم مالی فعالیت می کند و در این راستا همکاری و مشارکت همه سازمان ها لازم و ضروری است و نهایت تلاش و تعامل خود را در خصوص رفع موانع و مشکلات دستگاههای اجرایی خواهد نمود.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1401/01/18