X
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با معاون حفاظت اطلاعات اداره کل بازرسی بازرسی استان
print تاریخ ایجاد: 1401/04/06 تعداد بازدید: 208
راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان باسرکوهی معاون حفاظت اطلاعات اداره کل بازرسی استان طی نشستی دیدار و گفت و گو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ،راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان  باسرکوهی ، معاون حفاظت اطلاعات اداره کل بازرسی استان طی نشستی دیدار و گفت و گو نمود.

راشد رشیدی،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و اشاره به اهداف و ماموریتهای سازمان ثبت احوال ،اظهار داشت: ثبت احوال سازمانی مردمی است و این سازمان همواره تلاش خود را در راستای بهبود و ارتقا خدمات و خدمت رسانی مطلوب به مردم به کار گرفته و رسیدگی و حل مشکلات هویتی مردم از مامویت ها و وظایف این سازمان است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:  بروز رساني آمار و اطلاعات جمعيتي، آرشيو الکترونيکي اسناد، صدور شناسنامه مکانيزه و صدور و  اجرايي نمودن کارت ملي هوشمند که يک پروژه بسيار عظيم، ملي و کليد طلايي ورود به دولت الکترونيک است ، از برنامه‌هايی است که سازمان ثبت احوال طی سالهای اخیر در راستای نوین سازی و خدمت رسانی بهتر به مردم ، اجرا نموده است.

در ادامه ی این نشست سرکوهی،معاون حفاظت اطلاعات اداره کل بازرسی استان ضمن تقدیر و تشکر  از زحمات مدیران و کارکنان خدوم ثبت احوال استان و اشاره به  اهمیت جایگاه ثبت احوال ، خاطر نشان کرد : پایه تمام برنامه ریزی های کشوری برمبنای اطلاعات آماری و ثبت وقایع حیاتی است که سازمان ثبت احوال در اختیارمدیران و برنامه ریزان کشور قرار می دهد . لذا باید در برنامه ریزی ها از نظرات کارشناسی ثبت احوال حتما استفاده شود .

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1401/04/07