X
دیدار سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان با معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
print تاریخ ایجاد: 1401/05/11 تعداد بازدید: 67
راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان طی نشستی با دکتر زارعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدار و گفت و گو نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان  طی نشستی با دکتر زارعی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دیدار و گفت و گو نمود.

در این نشست راشد رشیدی رشیدی،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ضمن تاکید بر ثبت بهنگام وقایع حیاتی، اظهار داشت: آمارهاي وقايع حياتي در برنامه‌ريزي‌ها و تصميم‌گيري‌هاي اجتماعي و اقتصادي کشور بسيار مهم و موثر است چون ثبت احوال يک نقشه راهگشا براي تمامي تشکيلات دولتي است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:همکاري و استفاده از خدمات همه دستگاه‌هاي مرتبط با اداره ثبت احوال به نحوي که بتوان از همه ظرفيت‌ها و امکانات آنها در ارائه خدمات و پوشش ثبت به‌موقع وقايع حياتي اقدام شود امري ضروري است.بايد براي ثبت به‌موقع وقايع حي
اتي در جامعه فرهنگ‌سازي شود زيرا اين امر بستر مناسب براي تصميم‌گيري و برنامه‌ريزي براي مسئولان و تحقق عدالت است.

دکتر زارعی نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی و تقدیر از زحمات کارکنان ثبت احوال استان در خدمت رسانی به مردم شریف هرمزگان،اظهار داشت:اهمیت خدمت به آحاد مردم بدون برنامه‌ریزی و داشتن آمار اطلاعات غیر ممکن است و آمار به روز ثبت احوال نقش بسزایی در توسعه کشور دارد.

وی در ادامه عنوان کرد: همکاري دهياري‌ها، مراکز بهداشت و درمان و خانه‌هاي بهداشت براي ثبت به‌موقع وقايع حياتي و اعلام به اداره ثبت احوال ضرورت دارد و این معاونت بر این مهم تاکید دارد.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1401/05/11